Rozwiązania pod klucz

POSIADAMY OGROMNE DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU INDYWIDUALNYCH SYSTEMÓW W POLSCE I EUROPIE!

 

CellAntenna banner contact

Skontaktuj się z naszym biurem już dziś: +48 (42) 672 4019

CellAntenna oferuje kompleksowe rozwiązania przeznaczone do wzmocnienia sygnałów bezprzewodowych w dużych obiektach i miejscach w których konieczne jest wzmocnienie zasięgu. Rozwiązania takie stosuje się aby zapewnić bezpieczeństwo i dostępność sygnałów komórkowych dla urządzeń bezprzewodowych wewnątrz obiektów. Możemy dostarczyć również rozwiązania pozwalające na integrację sieci Wi-fi i dystrybucję sygnału przy użyciu naszych systemów.

Zerwane połączenia i brak zasięgu są niewątpliwie kłopotliwym problemem nękającym komunikację komórkową. Problem uwidacznia się szczególnie w budynkach znacznie oddalonych od nadajników, ale również w nowoczesnych obiektach, których konstrukcja lub wysokość skutecznie ogranicza dostęp sygnału komórkowego z zewnątrz.


Co Zapewniamy?

  Wizje lokalne: 
  Wykonujemy wizje lokalne w rozsądnej cenie.  Dokonujemy pomiaru poziomu sygnału, ustalamy obszary problematyczne i dostarczamy szczegółowe sprawozdania tak, aby klient mógł podjąć najbardziej trafną decyzję.

  Szczegółowe projektowanie systemu
  Nasze projekty są nakładane na wasze rzuty za pomocą systemów CAD. Projektujemy z poszanowaniem fizycznych i finansowych granic, które narzuca nam klient.  Zachowujemy integralność rozkładu wewnętrznego budynku, stosując mocowania anten, które mogą się wkomponować w otoczenie.

  Wi-Fi /  802.11 / WISPS. Bezprzewodowe systemy LAN
  Jako  Integrator Vivato, możemy wykonać kompletny projekt i instalację Wi-Fi w każdym budynku. Mamy możliwość wdrożenia Wi-Fi na obszarach zewnętrznych i wewnętrznych o dużym zasięgu (tzw. Hot Areas zamiast Hot Spots)  za pomocą minimalnej liczby anten i punktów dostępu.  Nasze rozwiązanie bazuje na najnowszej technologii Beam Forming, oferowanej przez Vivato i pozwala na pokrycie obszaru o promieniu 8 kilometrów lub większego za pomocą jednej anteny Vivato. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz system w magazynach, centrach konferencyjnych, czy wystawowych, biurowcach, apartamentowcach, obiektach szkolnych, czy portach, możemy ci zapewnić optymalne kosztowo i niezawodne rozwiązania, stosując najnowszą technologię i projektowanie.

  Dostawa składników systemu
  Po zaprojektowaniu systemu, tworzymy pełną listę jego części składowych, a po jej zatwierdzeniu wypisujemy zamówienie. Potrzebne części kompletujemy w naszym bogato zaopatrzonym magazynie.  Dostarczamy całe okablowanie, wzmacniacze, podzielniki mocy, łączniki, anteny, instalacje odgromowe zgodnie z treścią projektu.  Gotowy komplet materiałów wysyłamy wraz ze schematami i instrukcjami montażu.

  Instalacja w całym kraju / na całym świecie
  Przy wykonywaniu większych instalacji stosujemy nadzór naszych ekip instalacyjnych i podwykonawców z branży na terenie całego kraju.  Jako firma amerykańska, szczycimy się zainstalowaniem naszych systemów praktycznie w każdym Stanie, a także w Kanadzie.  Nasz zespół CellAntenna w Wielkiej Brytanii może dokonać instalacji w każdym europejskim kraju. Jeśli jednak chcesz wykonać prace we własnym zakresie, możemy zapewnić opiekę naszej kadry lub wykonać audyt.

  Privacy Preference Center