Rozwiązania pod klucz

 

POSIADAMY OGROMNE DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU INDYWIDUALNYCH SYSTEMÓW W POLSCE I EUROPIE!

skontaktuj się z naszym biurem już dziś: +48 (42) 672 4019
 

,wzmocnienie zasięgu banner

CellAntenna oferuje kompleksowe rozwiązania dla sygnałów komórkowych „pod klucz” dla dużych obiektów i innych nietypowych zastosowań. Nasza doświadczona kadra projektantów zapewnia rozwiązania innowacyjne przy niewygórowanych kosztach. Pozwala nam to łączyć różne systemy w jednym SRA (Systemie Rozmieszczenia Anten). Potrafimy, na przykład, połączyć GSM 900 / 1800 / 3G i Wi-Fi, używając tego samego okablowania i anten wewnętrznych.

Zerwane połączenia są niewątpliwie najważniejszym problemem nękającym komunikację komórkową. Jednak każdy problem można rozwiązać.

To jest właśnie pole działania CellAntenna – lidera w rozwiązaniach dla komunikacji komórkowej. CellAntenna oferuje kompleksowe, profesjonalne rozwiązania dla sygnałów komórkowych w dużych i małych obiektach oraz w zastosowaniach nietypowych. CellAntenna jest światowym liderem w rozwiązywaniu wszelkich twoich wymagań wobec komunikacji komórkowej, od wizji lokalnej po szczegółowe projekty systemów.

CellAntenna zapewnia także:

 

  • Systemy projektowane indywidualnie
  • Wizje lokalne
  • Integrację komórek z Wi-Fi
  • Dostawy i instalacje na terenie kraju i w całym świecie
  • Wsparcie klienta
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Urządzenia blokujące sygnał dla wszelkich organizacji rządowych CJAM

 

Wizje lokalne: 
Wykonujemy wizje lokalne w rozsądnej cenie.  Dokonujemy pomiaru poziomu sygnału, ustalamy obszary problematyczne i dostarczamy szczegółowe sprawozdania tak, aby klient mógł podjąć najbardziej trafną decyzję.

Szczegółowe projektowanie systemu
Naszych projekty są nakładane na wasze rzuty za pomocą systemów CAD. Projektujemy z poszanowaniem fizycznych i finansowych granic, które narzuca nam klient.  Zachowujemy integralność rozkładu wewnętrznego budynku, stosując mocowania anten, które mogą się wkomponować w otoczenie.

Wi-Fi /  802.11 / WISPS. Bezprzewodowe systemy LAN
Jako  Integrator Vivato, możemy wykonać kompletny projekt i instalację Wi-Fi w każdym budynku. Mamy możliwość wdrożenia Wi-Fi na obszarach zewnętrznych i wewnętrznych o dużym zasięgu (tzw. Hot Areas zamiast Hot Spots)  za pomocą minimalnej liczby anten i punktów dostępu.  Nasze rozwiązanie bazuje na najnowszej technologii Beam Forming, oferowanej przez Vivato i pozwala na pokrycie obszaru o promieniu 8 kilometrów lub większego za pomocą jednej anteny Vivato. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz system w magazynach, centrach konferencyjnych, czy wystawowych, biurowcach, apartamentowcach, obiektach szkolnych, czy portach, możemy ci zapewnić optymalne kosztowo i niezawodne rozwiązania, stosując najnowszą technologię i projektowanie.

Dostawa składników systemu
Po zaprojektowaniu systemu, tworzymy pełną listę jego części składowych, a po jej zatwierdzeniu wypisujemy zamówienie. Potrzebne części kompletujemy w naszym bogato zaopatrzonym magazynie.  Dostarczamy całe okablowanie, wzmacniacze, podzielniki mocy, łączniki, anteny, instalacje odgromowe zgodnie z treścią projektu.  Gotowy komplet materiałów wysyłamy wraz ze schematami i instrukcjami montażu.

Instalacja w całym kraju / na całym świecie
Przy wykonywaniu większych instalacji stosujemy nadzór naszych ekip instalacyjnych i podwykonawców z branży na terenie całego kraju.  Jako firma amerykańska, szczycimy się zainstalowaniem naszych systemów praktycznie w każdym Stanie, a także w Kanadzie.  Nasz zespół CellAntenna w Wielkiej Brytanii może dokonać instalacji w każdym europejskim kraju. Jeśli jednak chcesz wykonać prace we własnym zakresie, możemy zapewnić opiekę naszej kadry przy koordynacji instalacji i uruchomienia systemu oraz przeprowadzenia prób systemu, co gwarantuje zgodny z planem przebieg instalacji.

Technologia blokowania sygnału dla organizacji rządowych
CellAntenna rozwinęła technologię blokowania sygnału jako część kompleksowego rozwiązania integracji. Można ją zastosować w dowolnym projekcie.  Technologia blokowania sygnału została zgłoszona do Urzędu Patentowego. Pozwala ona na wyciszenie wszelkiej komunikacji komórkowej w ramach budynku, określonego obszaru, czy nawet małego pokoju.  Jako odpowiedzialna firma, rozwiązanie to oferujemy wyłącznie organizacjom rządowym w USA i na świecie (z zastrzeżeniem ograniczeń eksportowych).