O firmie

CellAntenna Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od kwietnia 2007 roku i jest częścią międzynarodowej korporacji, CellAntenna Corporation. Główna siedziba CellAntenna Corporation znajduje się w Coral Springs w stanie Floryda, a jej oddziały mieszczą się w Londynie (Wielka Brytania) oraz w Łodzi (Polska).

wzmacniacze gsm-firmy

W trakcie ponad 15-tu lat obecności na rynku światowym, CellAntenna stała się niekwestionowanym liderem w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań problemów, związanych z telefonią komórkową , poprzez zastosowanie wzmacniaczy sygnału GSM do instalacji wewnątrz budynków. Mamy już ponad 90tyś zadowolonych klientów. Stań się jednym z nich.

“Halo, Słyszysz mnie?”, “A teraz mnie słyszysz?”.Czy takie pytania brzmią znajomo? CellAntenna sprawi, że zapomnisz o problemie zerwanych połączeń, braku sygnału i poszukiwania zasięgu poza budynkiem

Rozwiązania firmy CellAntenna umożliwiają używanie telefonów komórkowych wewnątrz budynków, statków, nawet na obszarach, gdzie sygnał operatora jest słaby. Ponadto, wzmacniacze zmniejszają moc emitowaną przez telefony komórkowe, co korzystnie wpływa na czas pracy bez ładowania baterii.

CellAntenna współpracuje z instytucjami rządowymi, wojskiem, dostawcami usług na całym świecie. Posiadamy w ofercie rozwiązania zapewniające komunikację GSM nawet w sytuacjach awaryjnych. Współpraca ta dotyczy również blokowania sygnału GSM (systemy CJAM). Taka technologia jest szczególnie przydatna w walce ze zorganizowaną przestępczością oraz skutecznie wykorzystywana w skomplikowanych akcjach antyterrorystycznych.

Zestawy wzmacniające sygnał firmy CellAntenna oferowane są w kompletnych, gotowych do instalacji zestawach w których jest wzmacniacz, okablowanie, anteny oraz instrukcja. Mogą być też przygotowane jako kompleksowe, profesjonalne rozwiązania ‘pod klucz’, dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta. Wszystkie wzmacniacze posiadają deklarację zgodności producenta, oraz certyfikaty CE potwierdzone przez notyfikowane labolatoria. Staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę tak aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i zmianom technologicznym jakie wprowadzają operatorzy w celu zapewnienia wysokiej jakości połączeń głosowych i szybkiej transmisji danych. Zestawy dostępne w naszej ofercie przeznaczone są dla budynków do 3000 m2. W przypadku skomplikowanych budynków lub powierzchni powyżej 3000 m2, CellAntenna może indywidualnie wycenić i zaprojektować system, w oparciu o tradycyjną instalację na przewodach koncentrycznych, lub z użyciem technologii światłowodowej.

“Telefony komórkowe są częścią codziennego życia, niestety nie działają wtedy, gdy potrzebujemy ich najbardziej, czy to w domu, czy w pracy – powiedział dyrektor generalny CellAntenna, Howard Melamed. – Nasze wzmacniacze rozwiązują ten problem i sprawiają, iż telefon komórkowy staje się godny zaufania , zmniejszając jednocześnie emitowane przez nie promieniowanie”.

Instalacja gotowych zestawów wzmacniających sygnał GSM jest prosta. Mogą być one również zainstalowane przez partnera firmy CellAntenna, lokalnego elektryka lub instalatora rozwiązań satelitarnych. W celu weryfikacji poprawnej ich konfiguracji zapewniamy pomoc telefoniczną. W przypadku systemów wykonywanych na zamówienie, CellAntenna dysponuje zespołami wykwalifikowanych instalatorów na całym świecie.

green Chronimy środowisko, działając zgodnie z Ustawą o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym. Numer rejestrowy BDO 000056944.

Privacy Preference Center